Distances Līgums

Šajā interneta veikalā piedāvāto tiešsaistes nodarbību un produktu (turpmāk - pakalpojumi) pārdevējs SIA "NEON PLUS" (NEONPLUS.LV / RĪGADIMD.LV), Reģ. Nr.  40003769933, Kalētu iela 17, Rīga, LV-1004 ([email protected], +371 20 079 464) no vienas puses, turpmāk saukts Pārdevējs, un persona, kas veic pasūtījumu, turpmāk saukta Pircējs, no otras puses, noslēdz šādu Līgumu:

Pārdevējs apņemas pārdot un piegādāt Pircējam pakalpojumus, atbilstoši Pircēja pasūtījumam.

Pasūtīšanas, piegādes un samaksas kārtība

Pircējs veic pakalpojumu pasūtīšanu caur šo mājas lapu, norādot iegādājamo pakalpojumu veidu un daudzumu. Pircējam ir iespēja veikt apmaksu par preci, lietojot interneta veiklā iestrādātos maksājuma rīkus vai apmaksājot pārdevēja sagatavoto un Pircējam pa e-pastu nosūtīto pasūtījumam atbilstošo rēķinu. Rēķins tiek sagatavots elektroniski un ir derīgs bez paraksta.

Pārdevējs nodrošina preču piegādi ne vēlāk kā 3 dienu laikā, kopš ir saņemta apmaksa par pakalpojumu, piegādes laiku saskaņojot ar Pircēju.

Atteikuma tiesības

Pircējam ir tiesības atteikties no pakalpojuma 14 kalendāro dienu laikā no pakalpojuma saņemšanas brīža, nosūtot Pārdevējam par to atteikuma vēstuli. Atteikuma vēstules veidlapu Pārdevējs nosūta Pircējam pa e-pastu pēc Pircēja pieprasījuma.

Pircēja pienākums ir 7 dienu laikā pēc atteikuma vēstules nosūtīšanas atdot preci Pārdevējam. Visus izdevumus, kas radīsies saistībā ar preces nosūtīšanu atpakaļ Pārdevējam, sedz Pircējs.

Pircējs nevar izmantot atteikuma tiesības, ja:

  • Pircējs ir saņēmies tiešsaistes pakalpojumi un izmantojos visu laiku, kas pieejams un paredzēts pakalpojuma saņemšanai.
  • Pircējs bija rezervējis laiku tiešsaistes pakalpojumam un uz to neieradās, kā rezultātā pakalpojums netika saņemts.

Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12. panta sestā daļa nosaka, ka "patērētājs ir atbildīgs par preces/pakalpojuma kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā". 

Datu apstrāde

Ievadot nepieciešamo informāciju, noformējot pasūtījumu, Pircējs apliecina, ka ir iepazinies un piekrīt, ka viņa sniegtie dati tiek izmantoti, lai Pārdevējs varētu pieņemt Pircēja pasūtījumu un veikt preču piegādi saskaņā ar normatīvo aktu prasībām. Ievadot informāciju, Pircējs piekrīt, ka tam uz norādīto e-pastu tiks izsūtīti paziņojumi, kas saistīti ar Pircēja pasūtījuma apstrādi.

Ar detalizētu informāciju par personas datu apstrādi Pircējs var iepazīties interneta veikala sadaļā Privātuma Politika

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.